Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mar Blau **

23. 5. 2007

Úvodní shrnutí

Callela - skvělé rušné místo pro lidi, co mají rádi zábavu, hodně obchůdků, diskoték a zajímavých zákoutí...příjemně nás překvapila.

Ubytování

Hotel byl velice pěkný, udržovaný, blízko centra Callely. Pokoje malé, ale útulné. Jediné, co nám vadilo, bylo umístění pokoje nad recepcí - celé dny tam bylo strašně moc hluku od přijíždějících autobusů, které neúnavně vozily turisty i v pět hodin ráno, motory nastartované (někdy to bylo opravdu až k nevydržení).... anebo hluk vyráběly přímo turisté, kteří nám před okny neustále křičeli, zpívali apod.

Strava

Dobrá, jen někdy trochu jednotvárná ( měli jsme plnou penzi, takže se jídla zákonitě více opakovala). Některá jídla, která jsme si mysleli, že známe, vůbec nechutnala tak, jak by měla....pravděpodobně specialita španělské kuchyně. Ale jinak jsme si nemohli stěžovat.

Služby hotelu

Velice příjemný personál - hlavně uklízečky byly velice ochotné a usměvavé. Horší to bylo se slečnami na recepci a v jídelně...ale celkový dojem ze služeb hotelu byl určitě kladný.

Pláž

obrovská, čistá, udržovaná.....někdy trošku přeplněná lidmi, ale jinak naprosto skvělá. Jediné, co nám trochu vadilo, bylo, že jsme museli na pláž chodit podchodem - takže jsme si docela zašli (podél pláže totiž vede železnice)

Celkový dojem

Celkový dojem by byl určitě mnohem lepší, kdyby se nám vydařilo počasí, ale vcelku jsme si dovolenou opravdu užili. Callelu vřele doporučuji.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA