Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ancla *** (2)

22. 5. 2007

Úvodní shrnutí

 

Ubytování

Pokoje malé - měli jsme třílůžkový pokoj a nedalo se tam moc chodit . není tam klimatizace a tak je tam od rána příšerné vedro - v noci se nedá spát - hotel je hned vedle silnice , která funguje jako "dálnice " - jezdí zde všechny kamiony a autobusy aby nemusely platit za dálnici , která je nedaleko . Přímo u hotelu je semafor , takže slyšíte všechny autobusy jak brzdí a poté se rozjíždějí - provoz příšerný , který neutuchá ani v noci - večer kolem 20 hod jsme na balkoně naměřili 80 decibelů !!!!! silnice je od plotu hotelu cca 2 metry / to na šikovných fotkách v katalogu neuvidíte :/ . Zajímavé bylo zjištění , že do ulice bydleli pouze Češi a Poláci - na druhou stranu do parku bydleli Rusové a Němci !!!

Strava

Jídlo bylo celkem přijatelné až na to , že si nebylo třeba kam sednout :/ Rusové a Němci měli oddělené stoly s jmenovkami !!!! / Vycházeli jsme z jídelny s nakousanou švestkou a byla jsem odchycená ochrankou a musela jsem švestku vyhodit .... Pokud se přijde na jídlo později , tak skoro nic nezbyde a nic nedostanete!

Služby hotelu

Katastrofa - vše je velký problém. V katalogu CK je uveden trezor na pokoji , ale při příjezdu zjistíte , ľe si ho musíte zaplatit . Delegátka hotelu chodí snad schválně ve 13:00 - v tuto dobu jsou všichni na pláži a těžko se budou vracet - snad logicky by měla být přítomna ráno či k večeru

Pláž

Nic otřesnějšího jsme v Evropě neviděli !!! Na pláž jsme se první den vypravili kolem 10:00 hod - je cca 15 minut od hotelu - s ručníky jsme chodili půl hodiny sem a tam a místo jsme nenašli !!!!Do Španělska jsme jeli autem a tak jsme si našli jednu pláž asi 5 km daleko směr Blanes kde se dalo trochu žít .... Jeden den jsme vyrazili hned po snídani a místo na pláži jsme ukořistili, avšak do hodiny jste v děsném obležení - každý roh Vašeho ručníku se dotýká ručníku souseda ....

Celkový dojem

Hotel je na špatném místě vedle hlavní silnice , pláž je příšerně narvaná , na jídlo musíte přijít hodně brzy jinak na Vás skoro nic nezbyde. Celkově ne moc vydařená dovolená.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA