Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dex ** (2)

22. 5. 2007

Úvodní shrnutí

Lloret del Mar

Ubytování

Hotel měl výhodnou polohu cca minutu od pláže, nachází se v druhé linii hotelů, která není tak rušná jako první, ale i přesto vede kolem silnice, takže s ruchem aut je třeba počítat. Ubytování spíše skromnější, ale i přesto účelně zařízené, denně úklid.

Strava

Strava výborná, odpovídala hvězdičkám hotelu, široká nabídka zeleniny, příloh, masa i ryb, dezerty omezené, spíše nabídka ovoce než zákusků a zmrzlin. Se stravou jsme byli spokojeni.

Služby hotelu

Hotel má bazén, restauraci, bar atd.

Pláž

Krásná dlouhá pláž se nachází hned u hotelu, ideální hrubý písek, denně upravená, bez nečistot, plážové sprchy k dispozici. Vstup do moře příkrý, moře krásně čisté, ale v sezoně je pláž hodně přeplněná, doporučuji návštěvu druhé dlouhé pláše (procházkou od hotelu cca 20min chůze), která není zdaleka tak přeplněná.

Celkový dojem

Dovolenou v tomto letovisku doporučuji spíše mladým lidem, kteří hledají večerní zábavu a pestrý noční život. Dovolenou nedopručuji v měsíci srpnu, kdy sem jezdí obrovské množství turistů a letovisko je náramně přeplněné. Ideální termín na dovolenou je červenec či září.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA