Jdi na obsah Jdi na menu
 


Montevista/Hawai ***

23. 5. 2007

Úvodní shrnutí

 

Ubytování

 

Strava

 

Služby hotelu

Například se stalo, že na disko nebyla vpuštěna česká holčička, že se jedná o soukromou párty. Nikde to nebylo psáno. Tento hotel již nechci. Byla to jedna maličkost, ale nemám potřebu jezdit do prostředí, kde měří nestejným metrem. Dále do hotelu v naší přítomnosti byla převážně německá omladina. Neumí se ti spratkové chovat - křk a hluk skoro po celou noc. Zabralo až to, že přivoláme policii. V noci jsme se svorně domlouvali s angličany i s němci. Hotelová služba se o vůbec nestarala. V prospektu bylo, že sejedná o hotel 3+. Pravděpodobně jste se spletli ve Váš prospěch.

Pláž

Pláž se málo uklízela, byla tam různá náplava. Dost mne to překvapilo, protože jsem v Loretu byl několikrát a vždy to bylo dobré.

Celkový dojem

Napohled slušný hotel. Jedná se o šesti patrovou budovu a jsou zde pouze dva výtahy. Měli jsme smůlu i štěstí, že jsme bydleli v pátém patře. Štěstí, že tak vysoko, alespoň byl rozhled. Smůlu v to, že byl problém sjet výtahem, protože ráno cca půl hodiny jeden výtah zdržoval personál hotelu a převážně v tu dobu, když se začalo jezdit na snídani. Myslím, že by stačila pouze organizační změna. Vybíral jsem hotel podle recenzí, nebyly naplněny. Výlety jsem neabsolvoval, protože jsem již byl, nebo jsem se tam dostal jinak, pro mne účelněji. Podle vyprávění od účastníků a né jenom z našeho hotelu - již by nikdy takhle na výlety nejeli. Dlouhé svozy, vícejazyčné vyprávění, nedostatek času si něco prohlédnout. Shrnut- za moc peněz špatné služby. Navíc jsem zjistil, že němci v některých případech to měli lacinější, nebo to měli již v zaplacené částce za dovolenou a ta částka byla nižší. Neviděl jsem katalog. Poze mi říkali ceny. Mohli lhát.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA