Jdi na obsah Jdi na menu
 


Savoy *** (2)

23. 5. 2007

Úvodní shrnutí

Velmi pěkný hotel v klidné části Lloretu blízko pláže

Ubytování

Hotel je na pěkném místě asi 100 m od moře, v klidné čtvrti Fenals, takže se v noci vyspíte bez hluku diskoték, ale zároveň jen 10 min. chůze do centra Lloretu. Pokoje jsou menší, se dvěma přistýlkami byl docela problém se vejít. Pokoj má klimatizaci, koupelnu s vanou, balkon. Denní úklid s výměnou ručníků. V hotelu jsou dva výtahy, velký bar, jídelna.

Strava

Jídlo bylo výborné, snídaně stále stejné s malou obměnou párečků, tři druhy džusů, káva, čaj, voda, čokoláda, mléko. K obědu a večeři bylo každý den něco jiného, velký výběr masa a ryb, salátů, ovoce, zákusků a zmrzlin.

Služby hotelu

V recepci a v jídelně je personál příjemný, usměvavý, v baru se číšník tvářil, jako když ho obtěžujete. U hotelu je bazén a brouzdaliště pro děti, kulečník, v baru šipky, internet, televize. Naproti hotelu je dětské hřiště. Animační program byl především pro francouzskou klientelu.

Pláž

Na pláži je hrubozrný písek, denně uklízená, čistá. Moře bylo čisté, jen občas tam plavaly různé věci, ale to je spíš vizitka návštěvníků pláže. Pláž nebyla přelidněná, k moři jsme chodili většinou odpoledne a vždy jsme našli místo hned u moře.

Celkový dojem

Bezvadná dovolená v hezkém, klidném prostředí.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA