Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reymar Playa *** (3)

23. 5. 2007

Úvodní shrnutí

Příjemný, větší hotel, na snídani i večeři často fronty. Personál ochotný, pokoj dobrý.

Ubytování

Příjemně nás překvapila klimatizace na pokoji (nebyla inzerovaná) a fakt, že jsme měli k dispozici 4 postele a přitom měli nárok na 2 postele + přistýlku (čtvrtým cestujícím bylo neplatící miminko, takže jsme ho mohli pohodlně uložit). U každého pokoje poměrně veliký balkon.

Strava

Bufetová strava. Snídaně pořád skoro stejná nabídka, džusy i káva z automatu, nic moc. Nabídka na večeři dobrá, hodně salátů, vařené zeleniny, každý den nabídka skoro všech druhů mas, žádné kulinářské zázraky, standard.

Služby hotelu

 

Pláž

Na pláži vajgly apod., jen drobný odpad. Všechno větší bylo naštěstí uklizeno. Moře bylo občas také trochu špinavé, ale v období, kdy jsme tam byli, bylo poměrně rozbouřené, tak proto. Slunečníky, lehátka a masáže za poplatek. Záchody žádné, jen v restauracích.

Celkový dojem

Hotel s příjemným personálem a každovečerním programem se živou hudbou. Kdo chce klid, ať si raději vybere jiný hotel. Nám to vůbec nevadilo, přestože máme 2 malé děti a společně s nimi jsme nasávali španělskou atmosféru zábavy. Lokální trať před hotelem vůbec nevadila, pohybuje se tiše, je spíše podobná našemu metru než našim hlučným vlakům.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA