Jdi na obsah Jdi na menu
 


Los Pinos ** (3)

23. 5. 2007

Úvodní shrnutí

Krásná dovolená!!!

Ubytování

Pokojíček moc pěkný.koupelna malá ale stačila. Velký balkon na příjemné posezení. Bydleli jsme v posledním 7. patře hotelu.(krásný výhled) Výtah jezdil pouze do 6. patra, ale nijak moc nám to nevadilo. Hotel má výhodu v tom, že stojí jako poslední na promenádě která se táhne při pláži.pak už je jen borový háj kde je kemp. takže kdo má štestí a ubytujího na tuto stranu hotelu, straví klidnou dovolenou.

Strava

Snídaně formou bufetu, byly každé ráno stejné, s velkým výběrem sýrů, salámů a všeho co ke snídani patří. Jak probíhaly obědy nevím(měli jsme jen polopenzi, která bohatě stačila) Večeře opět fornou bufetu. Vynikající:ovoce, zelenina, různé přílohy, ryby, kuřeci, vepřvé, těstoviny, každý si přišel na své. Pití si musíte zakoupit sami.jedno malé pivo vyjde zhruba na 2 EUR.

Služby hotelu

V recepci byla nástěnka hotelu s programem na celý týden. Recepční byli milý a ochotný.K hotelu patří i menší bazén s výřivkou, bar a k dispozici byly i lehátka.

Pláž

Pláž - ráno krásná, odpolende přeplněná. Nedopalky všude. Na pláži jsou vám neustále nabízeny masáže, sluneční brýle, pásky, kokos a ananas:) Moře bylo překvapivě čišté. Jen s lodí, která připlouvala přímo na pláž a nabírala turisty, připluvily i nečistoty. Nádherné vlny. Na pláži je možno si pronajmou lehátko za 4 EUR, i slunečník také za 4 EUR.

Celkový dojem

Nechápu, proč má hotel jen dvě hvězdičky. Myslím si, že v ČR byste stejnou kvalitu dvouhvězdičkového hotelu jen těžko hledali. Jinak to byla nádherná dovolená, kterou si ráda zopakuji!

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA